Archiwum | oświetlenie RSS dla tej sekcji

Lampa przednia Sigma Lightster

Lampa przednia Sigma Lightster

Projekt z ambicjami. Wysokiej jakości optyka i technologia LED złożyły się na zgrabną lampkę LIGHTSTER o mocy 20 LUX. Szeroki strumień nieoślepiającego światła zapewnia 20-sto godzinną iluminację. Otwory boczne w obudowie również poprawiają widzialność.

Czytaj dalej

Lampa przednia Sigma Roadster

Lampa przednia Sigma Roadster

Technologia LED dla każdego: 16 LUX, 20 godzin świecenia – to specyfikacja tej wodoszczelnej lampy. Kąt świecenia 15° oraz doskonała widoczność czynią ją bezpiecznym towarzyszem drogi. Dzięki systemowi montażowemu wodoodporny ROADSTER może być założony szybko i wygodnie bez użycia narzędzi.

Czytaj dalej

Lampa tylna Sigma Tail Blazer

Lampa tylna Sigma Tail Blazer

Uniwersalna siła. Wyposażony w półwatową diodę LED i i dodatkowe dwie 5 mm super jasne diody. To wszechstronne tylne światełko jest doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Trzy tryby świecenia zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo w każdej sytuacji przez ponad 100 godzin. Alternatywnie, nasza błyskająca lampka może być przymocowana za pomocą zaczepu do ubrania lub bagażu.

Czytaj dalej

Lampa przednia Sigma Eloy

Lampa przednia Sigma Eloy

Wydajność światła w nowoczesnym wydaniu. To światło jest imponujące! Powstało dzięki czterem bardzo jasnym diodom LED i specjalnemu kształtowi soczewki. Stylowy przedni reflektor imponująco przyciąga uwagę i jest widoczny również z boku.

Czytaj dalej

Lampa przednia Sigma Quadro X

Lampa przednia Sigma Quadro X

Nowa lampa Quadro X jest jeszcze jaśniejsza niż jej pierwowzór. Zwiększona moc (0,5 W dioda LED), jak również regulowany poziomo uchwyt montażowy to jej nowe atuty. Można ją łatwo wysunąć z uchwytu na kierownicę i używać jako latarki.

Czytaj dalej

Lampa przednia Sigma Kalmit

Lampa przednia Sigma Kalmit

KALMIT to idealne połączenie klasycznego wzornictwa i technologii LED. Dwa poziomy świecenia do 15 LUX z łatwością rozjaśnią każdy zaułek. Jej solidne wykończenie i poręczne wymiary sprawiają, że idealnie nadaje się do jazdy w nocy lub awaryjnie w domu i poza domem.

Czytaj dalej

Lampa czołowa Sigma Headled

Lampa czołowa Sigma Headled

Lekki reflektor wyposażony w pięć ultra jasnych diod, nadaje się do wszelkiego rodzaju zadań. Jego moc oświetlenia z dwoma rodzajami światła jest bardzo wysoka, pomimo niewielkiej zwartej budowy. Reflektor może być obracany i blokowany w dowolnej pozycji. Wyjmowana, nadająca się do prania opaska wyróżnia HEADLED’a na tle innych podobnych produktów.

Czytaj dalej

Lampa tylna Sigma Hiro

Lampa tylna Sigma Hiro

HIRO w przepięknej obudowie zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa na drogach. Jedna czerwona dioda LED o dużej mocy oferuje ogromną siłę światła, nawet przez 60 godzin. Praktyczna rada: lekka, mała, gumowana lampka zmieści się w kieszeni, co uchroni ją przed kradzieżą, gdy gdzieś zaparkujesz rower.

Czytaj dalej

Lampa przednia Sigma Illux

Lampa przednia Sigma Illux

Dzięki trzem super jasnym diodom LED mały i lekki ILLUX zapewnia odpowiednie oświetlenie na niedalekich odległościach. Ponadto specjalna konstrukcja odbłyśnika daje bardzo dobrą widoczność. Montowany w prosty sposób za pomocą gumowego O-ringu lub opasek zaciskowych. Jest tak mały, że zmieści się w każdej kieszeni. Prawdziwy plus w zakresie bezpieczeństwa.

Czytaj dalej

Lampa przednia Sigma Micro

Lampa przednia Sigma Micro biała

Mała lampka na każdą okazję. Kolorowe lampki MICRO są praktyczne i przydatne w każdych okolicznościach. Możliwości zastosowania  tej atrakcyjnej, diodowej lampki są praktycznie nieograniczone zarówno podczas uprawiania sportów, jak i w codziennym życiu.

Czytaj dalej